انواع لوله های صنعتی

پروفیل فولادی اصفهان تولید کننده انواع لوله های صنعتی فولادی و وارد کننده لوله های مانیسمان بدون درز با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت می باشد. به طور کلی لوله های صنعتی به دو دسته بدون درز و درزدار تولید می شوند. لوله های درزدار بیشتر برای انتقال مایعات و ساخت سازه های فلزی به کار می روند مانند : ساخت گلخانه و یا در صنعت ساختمان سازی و… . لوله های بدون درز برای مکان هایی که تحت فشار بیشتری هستند استفاده می شوند مانند: تاسیسات پالایشگاه ها و انتقال گاز فشار قوی و…

لوله های بدون درز مقاومت کمتری نسبت به لوله های درزدار دارند از این رو است که در بیشتر صنایع که نیاز به لوله های فشار قوی دارند از لوله های بدون درز استفاده می کنند.

لوله های صنعتی بدون درز

لوله های صنعتی بدون درز یا لوله های مانیسمان که مورد استفاده در صنایعی که احتیاج به لوله های فشار قوی دارند می باشد. مانیسمان نام یک برند تولیدی لوله های صنعتی بدون درز می باشد. شرکت پروفیل فولادی اصفهان وارکننده و عرضه کننده لوله های بدون درز یا مانیسمان می باشد.

لوله های صنعتی مانیسمان
لوله های صنعتی مانیسمان با بهترین کیفیت و بهترین قیمت

 

روش تولید لوله های صنعتی مانیسمان

لوله های بدون درز یا مانیسمان مانند لوله های معمولی تولید نمی شوند و هنگام فرایند تولید، درز آن ها جوشکاری نمی شود به همین خاطر است که شما روی آن ها درزی نمی بینید. لوله های صنعتی بدون درز (مانیسمان) در ابتدای تولید یک شمش فولادی را نسبت به ابعاد و اندازه ای که می خواهند برش می دهند و سپس آن را در بین غلتک های نورد قرار می دهند و با اعمال نیروی کششی در عملیات نورد طول شمش زیاد می شود و پس از گداخته شدن با پرتاب سمبه ای به داخل شمش، سوراخی در مقطع فولاد ایجاد می شود و شکل استوانه ای به خود می گیرد که کلیه این مراحل سبب ایجاد لوله ای بدون درز می شود که مهمترین قابلیت آن ها دارا بودن تحمل بالا در برابر فشار مایعات و گاز ها در صنایع حساس مانند پتروشیمی،و… می باشد.


 

روش تولید لوله های صنعتی درزدار

لوله های صنعتی درزدار، در ابتدای تولید ورق ها را نسبت به ابعاد و اندازه که می خواهند برش می دهند پس از برش، ورق فولادی توسط دستگاه نورد فرمینگ به شکل لوله در آمده و درز آن توسط جوش های فرکانسی جوش می خورد و در مرحله بعد سایز می شود. مصارف این لوله ها در کابرد صنعتی، آب و گاز و… می باشد.

نمایی-دیگر-از-کارخانه-پروفیل-فولادی

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

1 دیدگاه دربارهٔ «انواع لوله های صنعتی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب